Amerika Birleşik Devletleri

Amerika Birleşik Devletleri

Kendi Ofisimiz ve Depomuz İle ABD’de hizmetinizdeyiz!

 Deneyimli ekibimiz ve ileri teknoloji altyapımızla, komple ya da parsiyel taşımacılık hizmetlerimizle yüklerinizi son adrese sorunsuz ve verimli bir şekilde aktarmanızı sağlıyoruz. Tüm ihtiyaçlarınız için güvenilir ve kolaylaştırılmış bir aktarma süreciyle, çözüm partneriniz oluyoruz.


Türkiye ve ABD’de kendi yerleşik ofislerimiz ile uçtan uca lojistik hizmeti sunuyor, Güçlü armatör ilişkilerimiz, uzman ve dedike müşteri hizmetlerimiz ile tüm ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunuyoruz. 

Amerika Depomuz

Amerika’da bulunan depomuz, New York City'ye ve önemli limanlara sadece 15 dakikalık sürüş mesafesinde olmasıyla, lojistik ve ulaşım açısından büyük avantaj sağlıyor. New Jersey/New York de faaliyet gösteren lojistik merkezimizle, Amerika'nın orta doğusu'ndaki Chicago ve Detroit'ten güney'deki Virginia'ya kadar operasyonlarınız için hızlı ve uygun maliyetli aktarma hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca, ihtiyacınız dahilinde Secaucus, New Jersey'den doğrudan çapraz sevkiyat (cross-dock) ve sevkiyat hizmetleri de sağlayabiliyoruz. 


Isı kontrollü, raf sistemli ve son teknoloji WMS kurulumlu 30.000 sqft kapalı depolama kapasitemiz sayesinde sizler de ihracatınızı Arkas Lojistik güvencesiyle yapabilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletleri’ne Yük Taşıma Türleri

Denizyolu


Denizyolu yük taşımacılığı hizmetimiz ile İstanbul ve İzmir çıkışlı New York varışlı 72 farklı iç destinasyona haftalık parsiyel servisi sağlıyoruz. New York’tan ABD’nin her bölgesine karayolu hizmetimiz ile FTL / LTL taşımacılık gerçekleştiriyoruz.

 

Havayolu


Havayolu taşımacılığı hizmetimiz ve uzman ekibimizle Türkiye ve Amerika arasında gönderilerinizi günlük olarak yönetiyor, depodan depoya teslimat sağlıyoruz.

A.B.D Hakkında Genel Bilgiler

Doğuda Atlas Okyanusu’ndan batıda Büyük Okyanus'a kadar 4.500 kilometre genişliğe sahip olan Amerika Birleşik Devletleri, kuzeyde Kanada ile güneyde ise Meksika ile komşudur. Amerika Birleşik Devletleri'nin anakaradan uzak 2 eyaleti bulunmaktadır. Bunlardan birincisi Amerika Birleşik Devletleri’nin yüz ölçümü bakımından en büyük, nüfus yoğunluğu bakımından ise en düşük eyaleti olan ve 1867 yılında Rusya'dan 7,2 milyon Amerikan doları karşılığında satın alınan Alaska  eyaletidir. Diğeri ise Büyük Okyanus’ta bulunan ve anakaraya 3.200 kilometre uzaklıktaki takım adalardan oluşan Hawaii eyaletidir. 

İletişim

Diğer Adreslerimiz