Havayolu Taşımacılığı ve Lojistik Hizmetleri - Arkas

Havayolu Taşımacılığı ve Lojistik Hizmetleri - Arkas
Havayolu

Müşteriye özel çözümlerimiz ve güçlü acenta ağımızla sorunsuz bir şekilde yüklerinizi taşıyoruz.

Havayolu Kargo Taşımacılığı - Türkiye'nin Lider Havayolu Forwarder'ı

Arkas Lojistik, Türkiye genelinde havayolu taşımacılığı alanında lider konumda olan bir şirkettir. Yılda 11 milyon kg'yi aşan iş hacmi ve geniş acente & network ağıyla, havayolu forwarder alanında öncüdür. Müşterilere Türkiye'nin yanı sıra 140 ülkede kapıdan kapıya hizmet sunan Arkas Lojistik, ithalat ve ihracat taleplerinin yanı sıra 3. Ülke (Cross-Trade) taşımalarında da avantajlı çözümler sunmaktadır.


Kombine Taşıma Çözümleriyle Hız ve Ekonomi Bir Arada

Uzak Doğu'dan Türkiye'ye havayolu servisinin yanı sıra, Tren + Uçak, Deniz + Uçak, Karayolu + Uçak gibi kombine taşıma seçenekleriyle müşterilere hızlı ve ekonomik çözümler sunulmaktadır. Arkas Lojistik, transit süre hassasiyetine önem vererek maliyeti düşürecek çeşitli taşıma hizmetleri sunmaktadır.


Müşteriye Özel Havayolu Çözümleri

Arkas Lojistik, acil ve büyük ölçekli yükler için özel uçak kiralama hizmeti sunmaktadır. Ayrıca, proje taşımalarında uzman kadrosuyla müşterilerine özel çözümler üretmektedir. Arkas Lojistik'in sahip olduğu ETGB Sertifikası, müşterilere kolaylaştırılmış ve hızlı havayolu hizmeti sağlamaktadır.

Geniş Dağıtım Ağı ve Değerli Hizmetler

Arkas Lojistik, New Jersey'deki ofisi ve deposuyla Amerika'ya havayoluyla sevk ettiği ürünlerin etkin dağıtımını sağlamaktadır. Tehlikeli madde, bozulabilir kargo, yolcu beraberi küçük kargo taşıması gibi geniş bir ürün yelpazesi sunan firma, streçleme, çemberleme, paletleme gibi katma değerli hizmetlerle müşterilere kolaylık sağlamaktadır.


Avrupa'ya Minivan Hizmeti ve Hızlı Taşıma İmkanları

Avrupa'ya ürün taşımacılığında minivan hizmetiyle müşterilere özel çözümler sunan Arkas Lojistik, İstanbul Havalimanı'ndan Avrupa'ya/dan yüklerin 48-72 saat içinde taşınmasına olanak tanıyan bir organizasyon sunmaktadır. Firmanın güçlü global ağı ve uzman kadrosu, müşterilere özel lojistik çözümleriyle hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Küresel Erişim ve Esneklik


Hava kargo, acil yüklerin dünya genelinde hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlar. Küresel ağlar ve esnek taşıma seçenekleri sayesinde, acil durumlar için hızlı ve etkili bir lojistik çözüm sunar. Bu, işletmelerin dünya çapındaki tedarik zincirlerini etkin bir şekilde yönetmelerine ve acil ihtiyaçları karşılamalarına olanak tanır.


Pazar Genişletme ve Rekabet Gücü

Hava kargo ile acil yüklerin hızlı bir şekilde teslim edilmesi, işletmelerin pazarlarını genişletmelerine ve rekabet güçlerini artırmalarına yardımcı olur. Müşterilere hızlı ve etkili lojistik çözümleri sunmak, işletmelerin müşteri memnuniyetini artırır ve yeni pazarlara erişim sağlar.


Operasyonel Verimlilik ve Maliyet Tasarrufu

Hava kargo ile acil yüklerin hızlı bir şekilde taşınması, işletmelerin operasyonel verimliliğini artırır ve maliyetleri azaltır. Uzun süreli gecikmeler veya kayıpların önlenmesi, işletmelerin kaynaklarını daha etkin bir şekilde kullanmasına ve operasyonel maliyetleri düşürmesine olanak tanır.

İlgili Diğer Hizmetler

Arkas Lojistik

Intermodal

Halkalı – Duisburg demiryolu servisiyle yüklerinizi bütün Avrupa’ya taşıyoruz.

Bilgi Al
Arkas Lojistik

Demiryolu

25 yılı aşan demiryolu deneyimimizle yüklerinizi çevreci bir şekilde taşıyoruz.

Bilgi Al
Arkas Lojistik

Shipeedy

LCL yüklemelerinizi uçtan uca dijital çözümlerle Dünya’nın her noktasına taşıyoruz.

Bilgi Al

İletişim

Sadece bir telefon uzaktayız. İletişim sayfamız üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz

İletişim