Proje ve Ağır Yük - Arkas Lojistik

Proje ve Ağır Yük - Arkas Lojistik
Proje ve Ağır Yük

Yaratıcı lojistik çözümlerimizle yükünüze özel projeler üretiyoruz.

Firmanıza Özel Lojistik Çözümleri

Ağır tonajlı ve gabari dışı taşımaları profesyonel bir ekiple yöneten Arkas Lojistik, projenin ihtiyacına göre karayolu, demiryolu, denizyolu, nehiryolu ve havayolu taşıma yöntemlerinin kombinasyonuyla, kilo veya hacim sınırlaması olmaksızın her türlü malzemenin uluslararası taşımasını organize etmektedir.

Yaratıcı lojistik çözümler, kusursuz operasyon yönetimi, planlı taşımacılık faaliyetleri gerektiren proje taşımacılığı için her operasyonu ayrı vaka olarak ele alır ve müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak uygun cozumler sunmaya calısırız. Ayrıca, proje lojistiği ve taşımacılığı faaliyetleri içinde yer alan, müşterinin özel talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan; dağıtım ve elleçleme gibi karmaşık görevleri profesyonellikle yerine getirir.

Sektörlere Uygun Taşıma Yöntemleri

Enerji, inşaat, petrol, madencilik gibi ağır ve hacimli yüklerin söz konusu olduğu sektörler için yükleri, planlanan zamanda ve ideal maliyetler çerçevesinde anahtar teslim şeklinde varıs noktasına ulaştırırız

Fabrika taşımacılığının yanında iş makineleri, büyük borular, inşaat ekipmanları, jeneratörler, türbinler, reaktörler, kazanlar, kuleler, vinçler, ısıtıcılar, presler, lokomotifler, beton santralleri, asfalt plantleri, tekne taşımacılığında uzmanlığa sahiptir.

Demir cevheri, tahıl, inşaat demiri ve çimento gibi her çeşit dökme, torbalanmış, paketlenmiş ve paletli yüklerin ön taşımasını, depolamasını, liman operasyonlarını ve denizyolu taşımalarını organize eden Arkas Lojistik,  konteynere sığmayacak büyük hacimli kargolar için kargo nakliye hizmetleri, dökme yük taşımacılığı ve benzeri yükler için kombine taşıma modelleri sunmaktadır.

Hem parsiyel (part-cargo) hem de komple yükler için gemi kiralama (charter) hizmeti de sağlayan Arkas Lojistik, farklı sektör ve ürünler için alternatifli taşıma tiplerini sunmaktadır.

İlgili Diğer Hizmetler

Arkas Lojistik

Intermodal

Halkalı – Duisburg demiryolu servisiyle yüklerinizi bütün Avrupa’ya taşıyoruz.

Bilgi Al
Arkas Lojistik

Havayolu

Müşteriye özel çözümlerimiz ve güçlü acenta ağımızla sorunsuz bir şekilde yüklerinizi taşıyoruz.

Bilgi Al
Arkas Lojistik

Demiryolu

25 yılı aşan demiryolu deneyimimizle yüklerinizi çevreci bir şekilde taşıyoruz.

Bilgi Al

İletişim

Sadece bir telefon uzaktayız. İletişim sayfamız üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz

İletişim