Depolama Çözümleri ve Hizmetleri - Arkas Lojistik

Depolama Çözümleri ve Hizmetleri - Arkas Lojistik
Depo Hizmetleri

İhtiyaçlarınıza özel operasyonlarımızla 9 şehirde 15 açık ve 6 Şehirde 12 kapalı depomuzda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Yaygın Depo Ağı

Arkas Lojistik, Türkiye çapında 9 şehirde 463.000 m2 alana sahip 15 açık depo, 6 şehirde 40.000 m2 lik 12 kapalı depo ve 150.000 m2 lik müşteri deposu yerinde yönetim operasyonlarıyla Türkiye’nin en büyük lojistik şirketlerinden birisidir.

İstanbul, Kocaeli, İzmir, Bursa, Mersin, İskenderun, Gaziantep, Kayseri ve Konya’daki depolarıyla sadece liman şehirlerinde değil, ithalat ve ihracat potansiyeli olan şehirlerde de depolama hizmeti sunmaktadır.


İhtiyaçlara Özel Hizmet Çeşitleri


Arkas Lojistik depolarında boş-dolu konteyner elleçleme ve ardiye hizmetlerine ek olarak, konteyner iç dolum, iç boşaltım, VGM, dry ve reefer konteyner tamir bakım,

flexi, linerbag, askılı konteyner ve buharlı tank konteyner ısıtma hizmetleri verilmektedir.

 

Gümrüklü ve Gümrüksüz Kapalı Depo hizmetleri yanında, yerinde lojistik hizmetleriyle müşterilerimizin kendi lokasyonlarındaki depolarının işletimi konusunda da optimum çözümler sağlanmaktadır.

Demiryolu Bağlantılı Depolar

Gaziantep, Kayseri, Konya, Yenice ve Mersin’deki toplamda 5 deposunun demiryoluyla limanlara bağlantısının olması, düzenli demiryolu servisleriyle limanlara sevkiyat yapılır olması bu bölgelerdeki müşteri ve armatörlerin tedarik zincirlerini daha hızlı ve sürdürülebilir hale getirmektedir.


Müşterileri arasında konteyner armatörleri, leasing firmaları, SOC konteyner sahipleri ve Ithalat / ihracat firmalarını barındıran Arkas Lojistik, lojistik sektörünün en önemli tamamlayıcı unsurlarından birisi olarak görev yapmaktadır.

İlgili Diğer Hizmetler

Arkas Lojistik

Demiryolu

25 yılı aşan demiryolu deneyimimizle yüklerinizi çevreci bir şekilde taşıyoruz.

Bilgi Al
Arkas Lojistik

Denizyolu

Dünyanın her noktasına hızlı ve güvenli bir şekilde komple yüklemelerinizi taşıyoruz.

Bilgi Al
Arkas Lojistik

Karayolu

Geniş özvarlık filomuz ile tüm lojistik taleplerinize çözüm sağlıyoruz

Bilgi Al

İletişim

Sadece bir telefon uzaktayız. İletişim sayfamız üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz

İletişim