Karayolu Taşımacılığı ve Lojistik Hizmetleri - Arkas

Karayolu Taşımacılığı ve Lojistik Hizmetleri - Arkas
Karayolu

Geniş özvarlık filomuz ile tüm lojistik taleplerinize çözüm sağlıyoruz

Arkas Lojistik Filosu ve Hizmetleri

Arkas Lojistik özvarlık havuzunda bulundurduğu 500 çekici, 5 kamyon, 550 dorse ile Türkiye’nin en büyük araç filosuna sahip lojistik şirketlerinden birisidir. İstanbul, Kocaeli, İzmir, Bursa, Tekirdağ, Samsun, Mersin,  Gaziantep ve İskenderun’daki garajlarıyla müşterilerine hem özvarlık hem de sözleşmeli tedarikçi çekicileriyle sürdürülebilir iç nakliye hizmeti vermektedir. 

Organizasyonu altındaki 400’e yakın sözleşmeli tedarikçisiyle, 81 ilde FTL dağıtım yapabilmekte, müşterilerinin yurtiçi dağıtımlarını tenteli ve açık dorse araçları ile Türkiye'nin her yerine ulaştırmaktadır.


Hizmet Çeşitliliği

Arkas Lojistik, C2 listesine kayıtlı özvarlık araç filosu ve sözleşmeli tedarikçi ağıyla Uluslararası Karayolu hizmeti vermektedir. Arkas Lojistik Türkiye ile Doğu Avrupa, Orta Asya (Gürcistan, Kazakistan, Özbekistan, Türkmenistan, Azerbaycan) ülkeleri ve Ukrayna arasında karayolu köprüleri kurmakta ve bu ülkeler arasında gerçekleşen 3.ülke taşımalarına da olanak sağlamaktadır. 

Sözleşmeli tedarikçileri üzerinden Avrupa’ya minivan hizmeti de veren Arkas Lojistik, Avrupa’ya kapı teslim hizmetini 48-72 saate indirgemiş, müşterilerinin acil ihtiyaçlarına karşılık vermektedir.

Sidelifter, Tipping, Genset, gibi farklı tiplerdeki 550 dorsesiyle birçok müşteri ve sektöre özel taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

Sidelifter ekipmanları ile rampa ve vinç gerektirmeden konteynerların yüklenmesi ve indirilmesi hizmeti vermektedir.

Tipping şasi araçları ile liner bag içerisinde gelen ürünlerin el değmeden direkt Silo ya aktarılmasını sağlamaktadır.

Özel Ekipmanlı Hizmetler

Arkas Lojistik geniş araç filosunda sahip olduğu jeneratörlü dorseler sayesinde ithal ve ihraç reefer konteynerlerin istenilen sıcaklık seviyesinde taşınmasını olanak sağlamaktadır.

Filosunda yer alan “damper” ekipmanlı araçları  ile dökme olarak boşaltılması gereken konteyner yüklerinizin ( dökme metal , hurda , kağıt vb. ) taşınması ve yüklemesini gerçekleştirmektedir. 

Yurtiçi transit taşımalar için Global ve Kapsamlı teminatlara sahip Arkas Lojistik, Transit rejimi kapsamında bir iç gümrükten diğer bir iç gümrüğe, iç gümrükten sınır gümrüğüne, sınır gümrüğünden iç gümrüğe ve sınır gümrüğünden başka bir sınır gümrüğüne taşımalarda müşterilerine teminat imkanı sunmaktadır. 


Dijital Yatırımlar

Dijital yatırımlarıyla müşterilerine araç takibi ve temassız operasyonun avantajlarını sunmaktadır.

AR-TİM ( Arkas Teknoloji İzleme Merkezi) aracılığıyla GPS üzerinden araç takibi yapabildiği gibi, anlık hız, rota ve konum takibini müşterilerine sunmaktadır. Kabin içi kameralarla seyir kaydı yapabilmekte, hem yükün hem de aracın güvenliğini önemsemektedir. 

AR-CELL aracılığıyla, yükün rezervasyon detayları sürücülerin telefonlarına uygulama üzerinden iletilmekte, adres ve navigasyon desteğiyle iç taşıma hizmetinin hızlandırılması ve izlenebilmesi sağlanmaktadır. 

YYS ( Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası) sertifikasıyla, müşterilerine gümrük işlemlerinde kolaylık ve imtiyazlar sunmakta, ithalat ve ihracat süreçlerinin hızlandırılmasına katkı verilmektedir.

İlgili Diğer Hizmetler

Arkas Lojistik

Demiryolu

25 yılı aşan demiryolu deneyimimizle yüklerinizi çevreci bir şekilde taşıyoruz.

Bilgi Al
Arkas Lojistik

Depo Hizmetleri

İhtiyaçlarınıza özel operasyonlarımızla 9 şehirde 15 açık ve 6 Şehirde 12 kapalı depomuzda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bilgi Al
Arkas Lojistik

Denizyolu

Dünyanın her noktasına hızlı ve güvenli bir şekilde komple yüklemelerinizi taşıyoruz.

Bilgi Al

İletişim

Sadece bir telefon uzaktayız. İletişim sayfamız üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz

İletişim