Kariyer

Kariyer
Kariyer

Arkas Holding, 1902 yılında Gabriel J.B. Arcas tarafından İzmir’de kuruldu. “Gabriel J.B Arcas Halefi Lucien Gabriel Arcas” adı verilen şirkette mesleğe adım atan Lucien Gabriel Arcas’ın 1944 yılında kendi adına bir denizcilik acenteliği kurmasıyla denizcilik sektörü ile tanışıldı1964 senesinde, bugün Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olan Lucien Arkas üçüncü kuşak temsilcisi olarak yönetime geçti. 1900’lerin başlarından bugünlere kadar varlığını sürdüren Arkas, deniz, kara, demir ve havayolu taşımacılığı ile entegre ederek sunduğu lojistik hizmetlerinden acenteciliğe, armatörlükten liman işletmeciliğine, gemilere yakıt ikmalinden otomotive, sigorta hizmetlerinden bilgi sistemlerine ve kruvaziyer turizmine kadar birçok alanda faaliyet gösteriyor. Lucien Arkas üçüncü kuşak temsilcisi olarak yönetime geçti. 1900’lerin başlarından bugünlere kadar varlığını sürdüren Arkas, deniz, kara, demir ve havayolu taşımacılığı ile entegre ederek sunduğu lojistik hizmetlerinden acenteciliğe, armatörlükten liman işletmeciliğine, gemilere yakıt ikmalinden otomotive, sigorta hizmetlerinden bilgi sistemlerine ve kruvaziyer turizmine kadar birçok alanda faaliyet göstermektedir. 

İş ilanlarımıza İş Başvurusu sayfasından ulaşabilirsiniz. Buradan yapılan tüm başvurular Türkiye’de ilk defa Arkas Holding tarafından kullanılan SAP People Development modülü ile sistemimize aktarılır

İş ilanlarımıza İş Başvurusu sayfasından ulaşabilirsiniz. Buradan yapılan tüm başvurular Türkiye’de ilk defa Arkas Holding tarafından kullanılan SAP People Development modülü ile sistemimize aktarılır

Avantajlar

Türkiye' nin en büyük lojistik firmalarından birisi olan Arkas Lojistik'te çalışarak sektörde eşsiz bir iş deneyimine sahip olabilirsiniz. Arkas Lojistik' in Dünyanın farklı noktatarında bulunan ofisteriyle ortak çalışma içerisinde bulunarak uluslararası lojistik deneyimi kazanabilirsiniz.


Arkas Akademi sunmuş olduğu eğitimlerle birlikte hem mesteki yetkinliklerinize hem de kişisel gelişiminize katkıda bulunabilirsiniz.


Arkas Aktif tarafından gerçekleştirilen aktivitelerle farklı hobiler edinebilir; sanat, spor, kültürel faaliyetlerle sosyal gelişiminize katkıda bulunabilirsiniz.

Ücret ve Yan Haklar

Arkas Lojistik'de HAY ücret yönetim sistemini kullanırız. Bu sistem; Ünvan ve kişiden bağımsız, işin içeriğine dayalı, iş değerleme ve ücretlendirme metodudur. Piyasa araştırmalarına katılarak, rekabete dayalı ödeme gücümüzü belirleyip ücret politikamızı oluştururuz.


Bu sayede yapılan isin Arkas Lojistik için yarattığı değerleri belirler ve çalışanlarımıza toplam gelir paketini sunarız. Çalışanlarımıza yemek, servis, "deneme süresi sonunda" özel sağlık sigortası ve diğer imkanları sağlarız.

Ayrıca Takım arkadaşlarımızın gösterdiği yaratıcı ve yenilikçi üstün basari ve özverilerini değerlendirip, ödüllendiririz.


Merkez binalarımızda iş yeri hekimi hizmeti vermekteyiz.

İletişim

Sadece bir telefon uzaktayız. İletişim sayfamız üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz

İletişim