Demiryolu Taşımacılığı ve Lojistik Hizmetleri - Arkas

Demiryolu Taşımacılığı ve Lojistik Hizmetleri - Arkas
Demiryolu

25 yılı aşan demiryolu deneyimimizle yüklerinizi çevreci bir şekilde taşıyoruz.

Arkas Lojistik Tecrübesi Şimdi Demiryolu'nda

Arkas Rail, Türkiye'nin önde gelen holdinglerinden biri olan Arkas Holding'in bir iştiraki olarak Kasım 2022'de faaliyetlerine başladı. Arkas Demiryolu Taşımacılık olarak faaliyet gösteren şirket, Arkas Rail markası altında hizmet vermektedir. Arkas Lojistik'in 25 yılı aşkın deneyimine dayanan yeni şirketimiz, operasyonel tecrübesini yeni markası altında sürdürmektedir.

Çevreci Lojistik

Arkas Rail, güvenilir, çevreci ve dijital lojistik hizmetleri sunmak için yatırımlarına devam etmektedir. Hibrit lokomotif yatırımları yaparak Türkiye'nin üçüncü Demiryolu Tren İşletmecisi (DTİ) olmayı hedeflemektedir. Kendi lokomotifleri ile yapılacak taşımalar sayesinde, yeşil lojistik kriterlerine uygun olarak hareket ederek karbon salınımını minimize edecektir.


Arkas Rail, çevreye olan saygısını yansıtmak için yeşil lojistik kriterlerini ön plana çıkarmaktadır. Bu kriterler, çevreyi koruma, sürdürülebilirlik ve enerji tasarrufu gibi unsurları içermektedir. Şirket, bu hedeflere ulaşmak için teknolojik yenilikleri takip ederek ve sürdürülebilir yakıtlar kullanarak çevre dostu bir taşımacılık sağlamayı amaçlamaktadır.

İlgili Diğer Hizmetler

Arkas Lojistik

Depo Hizmetleri

İhtiyaçlarınıza özel operasyonlarımızla 9 şehirde 15 açık ve 6 Şehirde 12 kapalı depomuzda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bilgi Al
Arkas Lojistik

Denizyolu

Dünyanın her noktasına hızlı ve güvenli bir şekilde komple yüklemelerinizi taşıyoruz.

Bilgi Al
Arkas Lojistik

Karayolu

Geniş özvarlık filomuz ile tüm lojistik taleplerinize çözüm sağlıyoruz

Bilgi Al

İletişim

Sadece bir telefon uzaktayız. İletişim sayfamız üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz

İletişim