Denizyolu Taşımacılığı ve Lojistik Hizmetleri - Arkas

Denizyolu Taşımacılığı ve Lojistik Hizmetleri - Arkas
Denizyolu

Dünyanın her noktasına hızlı ve güvenli bir şekilde komple yüklemelerinizi taşıyoruz.

Hizmetler ve İş Modelleri

Arkas Lojistik, denizyolu taşımacılığı sektöründe yıllık 100.000 TEU’yu aşan iş hacmiyle, Türkiye’nin önde gelen forwarder şirketleri arasında yer almaktadır. İstanbul, İzmir, Bursa, Mersin, Ankara, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Samsun, Trabzon ve Bandırma’daki satış ofisleriyle müşterileriyle yüzyüze iletişime önem vermekte, yapmış olduğu dijital yatırımlarla temassız operasyonu ön planda tutarak rezervasyondan konteynerin boş dönüşüne kadarki süreci dijital platform üzerinden izlenebilir kılmaktadır.

Armatörlerle yapılan özel navlun ve yer anlaşmaları sayesinde hem armatörlere verdiği taahhütlere uyan, hem de müşterilerine ekonomik ve optimum çözümler sunan başarılı bir lojistik firması olarak ön plana çıkmaktadır.


Lojistik Ağı ve Depolama Hizmetleri


Güçlü ve geniş acente & network ağı sayesinde 140 ülkede kapıdan kapıya hizmet sağlamakta, müşterilerinin ithalat ve ihracat taleplerinin yanında 3. Ülke ( Cross-Trade) taşımalarında da avantajlı imkanlar sunmaktadır. Kontratlı yurtdışı depolarında hasar kontrolü,barkodlama,etiketleme,pick & pack, konsolidasyon gibi katma değerli hizmetler sunmaktadır. Müşterilerine yüklerinin depoya kabulünden nihai varış noktasına kadar gerçekleşen süreci dijital ürünleri üzerinden takip edebilme hizmeti sunmaktadır.

Kontrol kulesi hizmeti de sağlayan Arkas Lojistik, 140 ülkedeki uctan uca lojistik çözümlerini tek kontaktla sağlayarak, müşterilerine tedarik zinciri optimizasyonu,milk-run planlaması,sipariş yönetimi ve gerçek zamanlı bilgilere dayalı veri üretimi hizmeti sağlamaktadır.


Özel Taşıma ve Sigorta Hizmetleri

Yükünüzün özelliklerine göre standart taşımalarınızın yanısıra, özel ekipmanlarla da  (Flatrack, Opentop, Reefer, Flexitank) ihtiyaca uygun lojistik hizmetlerine ek olarak Arkas Holding'in sigorta alanında faaliyet gösteren Arkas Sigorta şirketi ile deniz, kara, hava ve demiryolu taşımaları için tam güvence sağlanmaktadır. Bu hizmet kapsamında müşterilerinin mallarını, depolarda bekleme, yükleme ve boşaltma süreçlerinde her tür hasara karşı teminat altına almaktadır. 

Konteynerle taşınabilen her mal cinsine uygun taşıma alternatifleri sunmakla da kalmayan Arkas Lojistik, hazır giyim ve mağazacılık, seramik, mermer, maden, cam, kimya, plastik ve ambalaj, gıda ve otomotiv ürünlerine özel taşıma ve hizmet çözümleri uygulamakta, müşterilerinin tedarik zincirleri için optimizasyon ve iş geliştirme faaliyetlerinde bulunmaktadır.

İlgili Diğer Hizmetler

Arkas Lojistik

Demiryolu

25 yılı aşan demiryolu deneyimimizle yüklerinizi çevreci bir şekilde taşıyoruz.

Bilgi Al
Arkas Lojistik

Depo Hizmetleri

İhtiyaçlarınıza özel operasyonlarımızla 9 şehirde 15 açık ve 6 Şehirde 12 kapalı depomuzda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bilgi Al
Arkas Lojistik

Karayolu

Geniş özvarlık filomuz ile tüm lojistik taleplerinize çözüm sağlıyoruz

Bilgi Al

İletişim

Sadece bir telefon uzaktayız. İletişim sayfamız üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz

İletişim