Yönetim

Diane ARCAS GÖÇMEZ

Diane ARCAS GÖÇMEZ

Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

1972'de İzmir'de doğan Diane Arcas Göçmez, 1995 yılında Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezun oldu. Halen Middlesex Üniversitesi'nde Denizcilik ve Lojistik alanında yaptığı MBA ile akademik çalışmalarına devam etmektedir. İş hayatına 1993 yılında Arkas'ta başlayan Diane Arcas, Acentelik Grubunun çok çeşitli uzmanlık alanlarında ve kademelerinde görev aldı. 2000 yılında Arkas Denizcilik İstanbul Şube Müdürlüğü görevini yürütürken aynı zamanda Arkas'ın Kurumsallaşma Projesi'nde yer aldı.


Bu Proje kapsamında 2000-2007 yılları arasında kurup yönettiği SAP muhasebe ve finans bilgi sistemleri modülleri, bütçe yönetim sistemleri ile birlikte merkezi satınalma ve denetim fonksiyonlarının yönetimini halen sürdürmektedir.


2007 yılında Lojistik Grubunun sorumluluğunu üstlenmiş ve halen Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.


Vizyoner, yeni gelişmelere açık, dinamik, ve grubun değerlerini yaşatan kişilerle çalışmaktan motive olan Diane Arcas Göçmez, ekibiyle birlikte Arkas'ı Lojistik alanında da zirveye taşımayı hedeflemektedir.


Arcas , 2013 yılı itibari ile dünya armatörler sıralamasında ilk 23'ün içinde yer alan Arkas Deniz Ticaret Filosu'nun yönetimi konusunda geleceğe dönük eğitim görmektedir. Yönetimsel ve mesleki alanda yenilikleri takip etmeyi ve hızlıca hayatına adapte etmeyi, status quo'yu sorgulamayı seven Arcas, boş zamanlarında akademik çalışmalarına ağırlık vermektedir.

Onur GÖÇMEZ

Onur GÖÇMEZ

Arkas Holding Lojistik Grubu Başkanı

1977’de İstanbul' da doğan Onur Göçmez, 2000 Yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden  mezun olmuştur. 1999 Yılında Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri sektöründe başladığı iş hayatına; Lojistik ve Nakliye sektöründe 2003 yılından itibaren sırasıyla Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş Teftiş Kurulu Başkanlığında Müfettiş olarak ve  CEVA Lojistik A.Ş de İstanbul Bölge Müdürü olarak devam etmiş olup 2012 Yılında Arkas Lojistik A.Ş de göreve başlamıştır.


Arkas Lojistik A.Ş’ de  Operasyon Müdürü, Filo Yönetim Müdürü, Istanbul Bölge Müdürü olarak görev yapmıştır. 2014 yılında  Arkas Lojistik  Ulaştırma Hizmetleri Türkiye Müdürlüğü  görevine atanarak tecrübesiyle gruba çok önemli katkılar sağlamış ve 2015 yılında  Genel Müdür yardımcılığına atanmıştır. Ek  olarak Arkas Lojistik Grubunun İnsan Kaynakları, Güvenlik ve İdari işler fonksiyonlarının Strateji ve icrasından sorumlu olmuştur.

Nisan 2017 tarihi itibari ile Arkas Lojistik A.Ş. Genel Müdür ünvanı pozisyonuna atanmıştır.


Ocak 2020 tarihinde Arkas Lojistik A.Ş’nin yurtiçi / yurtdışı şubeleri olmak üzere tüm hizmet gruplarının, merkezi departmanlarının, İcra Kurulu’nun yönetiminden sorumlu olmak üzere İcra Kurulu Başkanı / CEO pozisyonuna atanmıştır .


Haziran 2023 itibarıyla görevine Arkas Holding Lojistik Grubu Başkanı olarak görevine devam etmektedir.


Onur GÖÇMEZ evli ve üç çocuk sahibidir.

Serhat KURTULUŞ

Serhat KURTULUŞ

Arkas Lojistik Genel Müdür

1980'de, İstanbul'da doğan Serhat Kurtuluş, 2000 Yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme Bölümünden  mezun olmuştur. 2007 yılında ise aynı üniversitenin İşletme-Sayısal Yöntemler Anabilim dalında yüksek lisansını tamamlamıştır. 1998 yılında Pamukbank’ta başladığı çalışma hayatına, Sümerbank, Çelebi Hava Servisi ile devam ettiktan sonra 2006 yılında Yurtiçi Kargo Servisine katılarak, Müfettiş, Bursa Bölge Müdürü, İstanbul Anadolu Bölge Müdürü olarak görev yapmıştır.


2012 yılında Borusan Lojistik bünyesinde Parsiyel Taşımacılığı Türkiye Müdürü pozisyonunda kariyerine devam eden Serhat Kurtuluş, 2014 yılında Operasyonel Denetim Müdürü olarak Arkas Lojistik bünyesine katılmıştır. Kısa zamanda gruba katma değer yaratarak  2015 yılında Terminal Hizmetleri Türkiye Müdürü olarak atanmış, aynı zamanda Arkas  Lojistiğin İş güvenliği ve Bilgi Teknolojileri Stratejilerinin yönetimi görevinde bulunmuştur. 2018 yılında Genel Müdür Yardımcısı görevine atanmış olup Terminal Hizmetleri Segmentine ek olarak Yurtiçi Demiryolu Departmanı ve Arkas Rail AS Satış Yönetimi, BTK (Bakü-Tiflis-Kars) Hattı Satış Operasyon Yönetimi, Global İhale ve Projeler Departmanı Yönetimi ve icrasından sorumlu olmuştur.


Mayıs 2019 itibari ile Satış ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine atanmıştır ve aynı yıl Genel Müdüre bağlı olarak tüm iş gruplarını yönetmekten sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmüştür.


Ocak 2020 itibariyle tüm hizmet gruplarının yönetiminden sorumlu olmak üzere Genel Müdür ünvanına atanmıştır ve Genel Müdür görevine devam etmektedir.


Serhat Kurtuluş 2 çocuk sahibidir.

İletişim

Sadece bir telefon uzaktayız. İletişim sayfamız üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz

İletişim

İletişim

Diğer Adreslerimiz